PowerTrader Logo
Strona głównaMożliwości programu PowerTraderPobierzEdukacjaPomoc
Ta strona wymaga Adobe Flash Player.
Pobierz Adobe Flash player

Dodawanie/Usuwanie elementów do listy obserwowanych

Dodaj spółkę do obserwowanych

Aby ułatwić użytkownikowi obserwowanie interesujących go spółek istnieje możliwość oznaczenia spółki jako obserwowanej (do listy obserwowanych można również dodawać indeksy).

Aby dodać walor do listy obserwowanych wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy interesujący nas walor na liście w dziale "Analiza techniczna". Gdy to uczynimy pojawi się menu z pozycją "Dodaj NAZWA do obserwowanych" (patrz rysunek po lewej). Gdy klikniemy na tą pozycję lewym przyciskiem myszy walor zostanie dodany do listy obserwowanych. Można również dodać do listy spółkę/indeks z poziomu notowań, klikając prawym przyciskiem myszy na wierszu w tabeli notowań zawierającym interesującą nas spółkę lub indeks.

Dodaj spółkę do obserwowanych

Każdy walor który zostanie dodany do listy obserwowanych zostanie oznaczony na liście spółek w dziale "Analiza techniczna" błękitnym kolorem oraz zostanie pokazany w dziale "Notowania" w zakładce "Obserwowane" dzięki czemu nie będziemy musieli przeglądać całej listy walorów, a będziemy mogli tylko te które nas interesują.

Aby usunąć walor z listy obserwowanych postępujemy analogicznie do dodawania. Mianowicie klikamy prawym przyciskiem myszy na spółkę która znajduję się na liście walorów w dziale "Analiza techniczna" jeśli dana spółka jest oznaczona jako obserwowana pojawi się menu z pozycją "Usuń NAZWA z obserwowanych". A następnie klikamy lewym przyciskiem myszy na "Usuń NAZWA z obserwowanych".

«Powrót
Copyrights © 2009-2014 Sumito Development Sumito Development Logo