PowerTrader Logo
Strona głównaMożliwości programu PowerTraderPobierzEdukacjaPomoc
Ta strona wymaga Adobe Flash Player.
Pobierz Adobe Flash player

Instalacja programu

Przeczytaj poniższy artykuł lub obejrzyj film (kliknij tutaj, aby obejrzeć film).

Po pobraniu pliku instalacyjnego ze strony www.powertrader.pl/pobierz należy odnaleźć go na dysku i uruchomić klikając na niego dwa razy lewym przyciskiem myszy.

Gdy instalator się uruchomi pojawi się ekran powitalny z informacją która wersja programu zostanie zainstalowana.

Ekran powitalny instalatora

Po naciśnięciu przycisku "Dalej>" pojawi się ekran z licencją programu. Należy ją przeczytać i jeśli się zgadzamy na warunki w niej zawarte należy zaznaczyć pole "Akceptuje warunki licencji", a następnie nacisnąć przycisk "Dalej>".

Okno informacyjne o pomyślnym zakończeniu instalacji

Pojawi się ekran na którym możemy wybrać miejsce w którym zostanie zainstalowany program PowerTrader (Dla większości użytkowników domyśla lokalizacja jest odpowiednia - przeczytaj więcej o miejscu w którym należy zaintalować program na dole tej strony). Po wybraniu lokalizacji naciskamy przycisk "Dalej>".

Okno informacyjne o pomyślnym zakończeniu instalacji

Następnie pojawi się ekran w którym możemy wybrać nazwę pod jaką pojawi się skrót w menu start (dla większości użytkowników domyślna wartość jest odpowiednia).

Okno informacyjne o pomyślnym zakończeniu instalacji

Na przedostatnim ekranie pojawi się opcja umożliwiająca utworzenie skrótu na pulpicie, zaleca się zaznaczenie tej opcji.

Okno informacyjne o pomyślnym zakończeniu instalacji

Ostatni ekran przedstawia podsumowanie zadań jakie wykona instalator. Gdy naciśniemy przycisk "Instaluj" proces instalacji zostanie rozpoczęty.

Okno informacyjne o pomyślnym zakończeniu instalacji

Gdy instalacja zakończy się powodzeniem pojawi się ekran informujący nas o tym fakcie. Po naciśnięciu przycisku "Zakończ" program instalacyjny zostanie zamknięty. Jeśli została zaznaczona opcja "Uruchom program PowerTrader" to program zostanie uruchomiony.

Okno informacyjne o pomyślnym zakończeniu instalacji

Okno informacyjne o pomyślnym zakończeniu instalacji

Problemy z instalacją

Aby program działał poprawnie wymaga uprawnień administratora jeśli nie wiesz czy twoje konto ma uprawnienia administratora to nie instaluj programu w katalogu "C:\Program Files" zainstaluj program w innym miejscu np: "C:\PowerTrader".

UWAGI ODNOŚNIE URUCHAMIANIA PROGRAMU

Windows Vista, Windows 7 Wersja którą możesz pobrać z tej strony uruchamia się domyślnie z uprawnieniami administratora pod Windows Vista oraz 7. Podczas uruchamiania się programu pojawi się monit z pytaniem czy zezwolić aplikacji na uruchomienie. Należy wybrać opcję "Zezwalaj".

Windows Xp Jeśli program został zainstalowany w domyślnym katalogu (C:\Program Files\PowerTrader) to musi zostać uruchomiony na koncie z uprawnieniami administratora lub jako administrator. Jeśli konto nie ma uprawnień administratora kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie lub skrócie do programu i wybierz z menu "Uruchom jako ...", a następnie wybierz z listy użytkownika z uprawnieniami administratora (Wymagana jest znajomość hasła użytkownika który zostal wybrany).

«Powrót
Copyrights © 2009-2014 Sumito Development Sumito Development Logo